Hakkımızda

Hakkımızda

1967 YILINDA M. İHSAN AYGIN GAZİANTEP' TE ŞOFÖRLÜK HAYATINI NOKTALAYIP RULMAN TİCARETINE ATILIR.ADI İLE FİRMASI ÖZDEŞLEŞİR.GAZİANTEP'TE ZATEN LAKAP ÇOK KULLANILIR.İSİM DE FİRMADA BİLYACI İHSAN OLARAK ANILIR.GAZİANTEP 'İN VE TÜRKİYE'NİN O ZAMANKİ SANAYI , MAKINA VE OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE ÖNEMLİ BİR İSİM OLUR.AĞIRLIKLI OLARAK SATILAN  ÜRÜNLER BILYA , KAYIŞ  VE KEÇEDİR.
1984 YILINDA OĞUL TAYFUN AYGIN KAYIŞ VE KEÇE İŞİNİ SADECE GAZİANTEP VE BÖLGESİ DEĞİL TÜRKIYE ÇAPINDA YAPMAK İÇİN TAYFUN TİCARET ADIYLA İŞE BAŞLAR.
ÖNCE SKT YAĞ KECELERİ , ARKASINDAN BANDO V KAYIŞLARININ TÜRKİYE YAPILANMASINDA AKTIF ROL ALIP KOÇKAYA A.Ş İLE UZUN SÜRELİ İŞBİRLİĞİ YAPAR.
1994 YILINA GELİNDİĞİNDE KLÜBER ÖZEL YAĞLARI İLE ANLAŞMA YAPILIR.
2000 Lİ YILLARDA İSE  KONUSUNDA İTHALAT VE TEMSİLCİLİK ALANINDA YENİ UFUKLARA YELKEN AÇILIR.
DÜNYACA ÜNLÜ GATES ENDÜSTRİ KAYIŞLARI , NYCO-NYBELT TANJANSİYAL KAYIŞLARI  VE İSTANBUL DEPOSU İLE ARTIK TÜRKİYE GENELINDE MÜŞTERİLERLE DAHA VERİMLİ İLİŞKİLER KURULMAYA BAŞLANILMIŞTIR.

TONSAN GİBİ YAPIŞTIRICI DÜNYASINDAKİ ÖNEMLİ BİR MARKA İLE ELBA GİBİ USA NIN GÜÇLÜ VE OZEL YAĞLAYICI FİRMALARININ TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİ ANLAŞMALARI YAPILIP HAYATA GEÇİRİLMİŞTİR.
BUGÜN BAŞTA  TEKSTİL-GIDA-PLASTIK-MAKINA-OTOMOTIV SEKTÖRÜ OLMAK ÜZERE MAKINA'NIN OLDUĞU HER YERDE TAYFUN LTD OLARAK VARIZ VE HIZMET VERIYORUZ.
TAYFUN LTD ; 2016 SONBAHARINDA İSE ALMAN MARKASI SWR İLE ANLAŞMA YAPILARAK SPZ-SPA-SPB-SPC-XPZ-XPA-XPB-XPC GİBİ DAR KESİTLİ VE DÜZ V KAYIŞLARI İLE   ÖZELLİKLE ÇİMENTO SEKTÖRÜ VE ÇOKLU BİRLEŞİK MULTİBELT KAYIŞLARDA ÖNEMLİ BİR OYUNCU OLMAK HEDEFİNDEDİR.
2016 SONBARINDA  BİLYACI IHSAN FİRMASINI DA KURUMSAL ANLAMDA DAHA AKTIF HALE GETIREREK ZVL SLOVAKYA MARKASININ TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİNİ ALMIŞTIR.

Online Satış